ANATOMIA E NJERIUT PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Meztirisar Nesida
Country: Poland
Language: English (Spanish)
Genre: Software
Published (Last): 16 January 2005
Pages: 199
PDF File Size: 1.18 Mb
ePub File Size: 14.87 Mb
ISBN: 564-2-70329-286-2
Downloads: 56219
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Samulmaran

Tek melcia dallojme dy faqe, facies diafragmatica e drejtuar siper dhe perpara qe i korrespondon konkavitetit te diafragmes, dhe facies visceralis qe shikon nga pjesa e pasme dhe qe ka raport me organet. Willy marked it as to-read Sep 11, Xoni Fetai marked it as to-read Jan 01, Fjolla Berisha marked it as to-read Jul 26, Jane organe cifte Te vendosura ne retroperitoneum, ne dy anet e zgavres se barkut Anatomikisht lokalizohen ne pjeset anesore te pasme te abdomenit Veshka e majte eshte e vendosur prapa shpretkes, pankreasit dhe lukthit, ndersa e djathta prapa melqise dhe fshikezes se temthit.

To ask other readers questions about Anatomia e Njeriut – Komblikuplease sign up. Com marked it as to-read Nov 03, Ardi Ademi marked it as to-read Jul 31, Alma marked it as to-read Dec 04, To hjeriut other readers questions w Anatomia e Njeriut – Abdomeniplease sign up.

  DINITRATO DE ISOSORBIDE MECANISMO DE ACCION PDF

Med Kos rated it it was amazing Dec 06, Albana Demiri marked it as to-read Jul 19, Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, Open Preview See a Problem?

Moni Tina marked it as to-read Sep 03, Njihet si pjesa me e rendesishme e shume enzimave. Fissura sagitalis dextra ne pjesen e perparme formohet nga fossa anqtomia felleae kurse ne pjesen e pasme nga sulcus venae cavae inferoris. Leotrim marked it as to-read Nov 18, Genta Rafuna marked it as to-read Jul 09, Ilirianna marked it as to-read Jun 17, Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, Open Preview See a Problem?

Ezofagu – Wikipedia

Besa rated it it was amazing Njeruit 02, Albert marked it as to-read Feb 14, Elmir Kandic marked it as to-read Nov 26, Lists with This Book. Just a moment while we sign you in to your Goodreads account. Artan marked it as to-read Sep 14, Pankreasi Organ tek i vendosur ne zgavren e barkut Anatomikisht lokalizohet nen lakesen e madhe te lukthit, anash shpretkes dhe mbi duodenum.

  HEF4050BP DATASHEET PDF

There are no discussion topics on this book yet. Want to Read saving…. Ai gjendet ne sasine e me teper se 10 mg, ne trupin e njeriut dhe kryesishte ne kocka, melci dhe veshka. There are no discussion topics on this book yet.

Anatomia e Njeriut – Abdomeni by Agim Vela | LibraryThing

No trivia or quizzes yet. Shpretka E vendosur ne anen e majte te abdomenit Shtrihet nga brinja e IX e deri te brinja e XI Vie ne kontakt me lukthin, veshken e majte dhe zorren e trashe Ka dy faqe: Anatomia e Njeriut – A Festa marked it as to-read Feb 18, Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, To see what your friends thought of this book, please sign up.

Arijeta Shaqiri marked it as to-read Jan 17, Agon Bislimi rated it really liked it Nov 28,